Talpos ir rezervuarai

Pramoninių talpų montavimas, remontas ir priežiūra

Kokybiški rezervuarai ir nepriekaištingas jų montavimas užtikrina laikomų produktų saugų sandėliavimą bei padeda išsaugoti nepakitusias jų savybes. Jei neeksploatuojami produktai sureaguoja su aplinka arba pažeistomis talpomis, produktai pakinta ir tampa netinkami naudojimui. Todėl mums labai svarbu, kad talpos būtų sandarios ir nepažeistos.

Talpų montavimo ir remonto darbams atlikti turime visus leidimus, licencijas, įrangą bei kompetentingą personalą. Patyrę montuotojai darbus atlieka, laikydamiesi darbų saugos, aplinkos apsaugos bei kokybinių reikalavimų pagal užsakovo pateiktus brėžinius. OSS gali įgyvendinti užsakovo projektą savarankiškai arba tiekti suformuotas darbuotojų komandas, pavienius specialistus.

Montuojame ir remontuojame slėginius indus, įvairių talpų ir paskirties rezervuarus, dujų, naftos ir chemijos, žemės ūkio produktų saugojimui:

  • viriname plieninius rezervuarus ir slėginius indus;
  • valome ir dažome talpų paviršius;
  • atliekame rezervuarų bei talpų šilumos izoliaciją;
  • vykdome įvairios paskirties naujų laivų statybos darbus;
  • atliekame senų laivų įvairios paskirties remonto darbus.

OSS komandos prioritetas –  darbus atlikti laiku, laikantis visų keliamų reikalavimų bei kokybiškai. Peržiūrėkite atliktus darbuskokybės garantijas ir susisiekite su mumis šiais kontaktais dėl bendradarbiavimo.