Apie mus

APIE MUS

OSS įmonė įkurta 2007 metais, Plungėje, Lietuvoje. Nuo pat pirmųjų dienų OSS kėlėsi didelius tikslus ir siekė įgyvendinti ambicingus projektus. Savo veiklą pradėjusi Lietuvoje, per 13 metų išsiplėtė į 10 šalių. Šiuo metu OSS atstovybės yra Švedijoje, Suomijoje ir Norvegijoje.

Specializacijos sritys

OSS specializuojasi technologinių vamzdynų, rezervuarų ir pramoninių talpyklų montavime, remonte ir priežiūroje. Taip pat atlieka metalinių konstrukcijų, ventiliacijos montavimo bei suvirinimo darbus.

Veiklos sritys

Aukštos kvalifikacijos personalo ir nepriekaištingos kokybės paslaugos teikiamos naftos perdirbimo, dujų, chemijos, energetikos, medienos, laivininkystės, bei kitose pramonėse.

Kodėl verta rinktis OSS?

OSS per daugiau nei 10 veiklos vystymo metų yra sukaupusi didelį patirties ir žinių bagažą. Įmonė siekia atviros ir sąžiningos partnerystės. Didžiausias jos turtas – aukštos kvalifikacijos personalas, kuris gali dirbti kaip komanda arba kaip atskiri specialistai – savo srities profesionalai. Kokybiškos, sutartu laiku ir tarptautinius standartus atitinkančios paslaugos – OSS prioritetas.

Šiuo metu 90 % paslaugų teikiame užsienio šalyse. Esame puikiai susipažinę ir galime išpildyti kiekvienos šalies reikalavimus darbų saugai bei kokybei. Turime reikalingą personalą, įrangą, leidimus bei licencijas anksčiau išvardintiems darbams atlikti.

Partneriai ir atlikti darbai

Peržvelkite mūsų atliktus darbus. Džiaugiamės, kad mumis pasitiki tokios įmonės kaip Bilfinger (Švedija), Sices Group (Italija) ir kitos. Didžiausias projektas – 2015 metų Borealis (krekerio) gamyklos kapitalinis remontas, Švedijoje. Jame dalyvavome kaip subrangovai ir subūrėme 170 asmenų tarptautinę profesionalų komandą. Didžiausias iššūkis – šio projekto valdymas ir numatytų terminų laikymasis. Didžiuojamės jį sėkmingai suvaldę ir pasiekę efektyvių rezultatų.

Ieškote patikimo partnerio?

Susisiekite su mumis tel. +370 448 50830  arba el. paštu. Padėsime jums sumontuoti įrenginius arba įrangą bei juos prižiūrėti ar remontuoti.